Nemůžu tě zapomenout , nemůžu se zabít

Hubněte i přes zimu

14. ledna 2013 v 14:00 | Freak-Shark |  Ana
Vyhněte se Vánočnímu obžerství
Vzhledem k lákavosti všech pochutin a dobrůtek, které se objevují na Vánočních tabulích se musíte obrnit železnou vůlí a odhodláním. Samozřejmě si můžete všechny jídla dát, ale je potřeba kontrolovat velikost porcí a v žádném případě si nepřidávat.
Sportujte
Chladné počasí, sníh a bláto nám příliš nadšení ke sportování a cvičení nepřidají, to ale neznamená, že v zimě pohyb omezíte na minimum. Existuje mnoho druhů domácího cvičení, navštěvovat můžete fitness centra, kryté bazény a třeba i populární taneční kurzy.
Vyhýbejte se alkoholu
"Něco teplého na zahřátí" je v zimě častá výmluva pro konzumaci alkoholu na venkovních akcích. Alkohol ale obsahuje velké množství kalorií, které mohou snadno pokazit i nadějnou dietu. Pokud se skutečně chcete napít a zahřát, zvolte raději neslazený čaj, který s sebou můžete nosit v malé termosce.
Lymfatické masáže
A co si takhle vyrazit na masáž? Příjemné nákupní odpoledne můžete skloubit s kvalitní lymfatickou masáží, která podporuje proces hubnutí a zároveň vás zaručeně odrelaxuje.
Hlavně se nestresovat
Předvánoční shon a stres se může podepsat jak na naší psychice, tak i na postavě. Nejprve to sice může vypadat, že hubnete, ale stresem shozená kila se velmi rychle vrátí zpět s tzv. jojo efektem. Proto si všechnu předvánoční práci a přípravy rozdělte na celý advent, ať máte klid.

http://www.dokonalazena.cz/dieta-hubnete-i-pres-zimu
 

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama