Nemůžu tě zapomenout , nemůžu se zabít

Nápoje kazící nám hubnutí

14. ledna 2013 v 17:20 | Freak-Shark |  Ana
Ochucené kysané nápoje
Slazené kefíry a různá podmáslí jsou bezpochyby mnohem oblíbenější než jejich obyčejné, neochucené verze, ovšem cukry v nich obsažené ve spojení s přirozenými tuky mléčných výrobků dokáží vaši dietu pořádně zruinovat.


Alkoholické nápoje
Dát si s partou přátel sem tam půllitr piva, sklenku vína nebo i nápoje typu Frisca je téměř samozřejmostí. Alkohol je ale doslova zabiják všech diet. Uvedeme-li příklad: kalorie, obsažené v jedné lahvi piva (500ml = cca. 260kcal/1090Kj) byste musela spálit čtyřiceti pěti minutami intenzivní jízdy na rotopedu. Proto zkuste přísun alkoholických drinků omezit na minimum, uděláte dobře pro zdraví i váhu.

Ovocné smoothie z fast-foodů
Fast-foodovému jídlu se pečlivě vyhýbáte, ale když tam jste s kamarádkou nebo rodinou, dáte si zdánlivě neškodné ovocné smoothie? Pak je možná tohle důvod, proč se ručička na váze neposunuje dolů. Bohužel se v tomto typu restaurací nevyhneme sladidlům a barvivům, která mají k ovoci daleko.

Limonády
Známý protivník všech, kteří se chtějí zdravě stravovat. Slazené limonády a sodovky jsou velmi kalorickou záležitostí a navíc škodí i našemu zdraví. Pokud prostě nerada pijete prostou neslazenou vodu, pořiďte si stoprocentní džusy nebo sirupy.

Energy a sportovní drinky
Energy drinky jsou přítelem těch, kteří mají v práci shon a potřebují spoustu energie. Obrovská kalorická hodnota takovýchto nápojů se ale může pořádně vymstít. Chcete-li skutečně efektivně zhubnout, vynechte všechna podobná "nakopávadla" a raději si vychutnejte sklenici čerstvé pomerančové šťávy, ze které načerpáte jak energii, tak i potřebné vitaminy.

Co z toho vyplývá? Pro rychlejší a lepší výsledky v hubnutí bychom měli pít mnoho obyčejné vody, čaje a kávu nesladit a číst etikety na láhvích. Hodně štěstí do mnoha shozených kil!
5 nápojů, které ničí vaši dietu

http://www.dokonalazena.cz/dieta-5-napoju-ktere-nici-vasi-dietu
 

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama